کدخبر: 924 - تاریخ انتشار: ٦ فروردين ١٣٩٢، ١٤:٥٢
عبدالمجید باقری‌نیا
مسوولان خواستند و حمایت کردند ،ما هم مدعی صعود به لیگ برتر شدیم
سرمربی استقلال‌خوزستان: با شکست شهرداری به یک قدمی لیگ برتر می‌رسیم


سرمربی تیم فوتبال استقلال‌خوزستان گفت: همه مسوولان خواستند و حمایت کردند و ما هم مدعی صعود به لیگ برتر شدیم و تا این لحظه نیز موفق بوده‌ایم.

به گزارش فوتبال ایرانی عبدالمجید باقری‌نیا اظهارکرد: ما در ایام عید و قبل از آن دو دیدار تدارکاتی با تیم‌های نفت‌نوین‌آبادان و استقلال‌ملاثانی برگزار کردیم تا تیم در آمادگی خوب خود باقی بماند. تمرینات ما در ایام عید فقط یک روز تعطیل شد و بعد از آن، از دوم فروردین‌ مجددا بازیکنان تمرینات خود را پی‌گیری کردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال‌خوزستان اضافه‌کرد: همه اعضای تیم از بازیکنان و مربیان گرفته تا مدیران، می‌دانند پل ورود ما به لیگ برتر، بازی آینده‌مان با شهرداری تبریز در اهواز است و این دیدار برای ما شش امتیاز خواهد داشت که سعی می‌کنیم آن را به دست آوریم.

وی افزود: شهرداری یکی از تیم‌های بالانشین و مدعی صعود است و حریف سختی برای ما خواهد بود ولی بازیکنانم آماده‌اند تا این بازی را با موفقیت پشت سر بگذارند و به یک قدمی لیگ برتر برسند.

به گزارش فوتبال ایرانی و به نقل از  ایسنا، تیم فوتبال استقلال‌خوزستان در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ دسته یک کشور ساعت 16 و 15 دقیقه روز شنبه آینده (دهم فروردین‌) میزبان شهرداری تبریز است. تیم استقلال خوزستان اکنون با 42 امتیاز در مکان دوم گروه ب قرار دارد و شهرداری تبریز با 43 امتیاز بالاتر از نماینده خوزستان در صدر جدول قرار گرفته است.
نام:
پست الکترونیک:
نظر/پیام: