کدخبر: 914 - تاریخ انتشار: ٢ فروردين ١٣٩٢، ٠:١١
رحمان احمدی:
امیدوارم سال 92، فوتبال ایران بهترین شرایط را داشته باشد.

سنگربان تیم ملی از سالی که گذشت رضایت دارد. او امیدوار است در سال 92، فوتبال ایران بهترین شرایط را داشته باشد.

به گزارش فوتبال ایرانی ، رحمان احمدی درباره شرایط تیم ملی و دیدار مقابل کویت، گفت: خوشبختانه تا اینجا شرایط بسیار خوبی را در اردوی تیم ملی داشتیم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و روز به روز آمادگی مان برای بازی با کویت در ششم فروردین بیشتر خواهد شد. بازی با کویت برای ما با بقیه بازی ها تفاوتی ندارد و سعی‌مان را خواهیم کرد تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و مثل بازی با لبنان بتوانیم نتیجه خوبی از این بازی بگیریم و با موفقیت به تهران بازگردیم.

وی در ادامه در خصوص سال 91 و شرایط فوتبالی اش در این سال ، اظهار کرد: خدا را شکر سال فوتبالی خوبی را پشت سر گذاشتم و از شرایط سال گذشته ام راضی هستم و امیدوارم در سال 92 هم مانند دعای تحویل سال به بهترین و احسن ترین شرایط هم من و هم فوتبال ایران برسد و هم تیم ملی و هم تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا موفق شوند.

احمدی در پایان ضمن تبریک سال نو به مردم عزیز ، گفت: سال نو را به مردم عزیزم تبریک می گویم و امیدوارم سال جدید سال بسیار خوبی برای همه آنها باشد و برای همه آنها تعطیلات خوبی را آرزو دارم و از همه آنها می خواهم به آرامش کامل و منطق رانندگی کنند تا مشکلی هم برای خودشان و هم برای دیگران بوجود نیاید و نوروز را به خوبی آغاز و به پایان ببرند.

منبع : ایسنا

نام:
پست الکترونیک:
نظر/پیام: