کدخبر: 892 - تاریخ انتشار: ١٩ اسفند ١٣٩١، ١٤:٢٥
میرشاد ماجدی:
9فروردین بازی کردن باسپاهان خیلی سخت است
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: برگزاری بازی نیمه‌نهایی جام حذفی در 9 فروردین کار سختی است.

میرشاد ماجدی در گفت‌وگو با رادیو ورزش درباره برنامه‌ریزی سازمان لیگ برای پایان دادن به مسابقات این فصل لیگ برتر اظهار داشت: برنامه‌ریزی سازمان لیگ به گونه‌ای است که می‌خواهند در یک زمان خاص مسابقه را به پایان ببرند. اما شما دیدید که در دقیقه 23 بازی با تراکتورسازی خسرو حیدری با یک آسیب‌دیدگی معمولی پایش کش آمد که البته یخ‌درمانی کرد و امروز دکتر نوروزی از او تست می‌گیرد.

به گزارش  فوتبال ایرانی ،وی افزود: بحث این است که بازیکن نیاز به استراحت دارد و ممکن است این بازی‌های نزدیک و فشرده بازیکنان را از باشگاه تیم ملی بگیرد. ما استرس و نگرانی این را داریم که آنها نتوانند برای تیم ملی هم بازی کنند. البته بقیه بازیکنان استقلال شرایط مناسبی دارند. بازی با الریان نیز آنالیز شده است و برای بازی با العین مشکلی نداریم.

سرپرست استقلال در پاسخ به این سؤال که سرانجام تاریخ بازی جام حذفی با سپاهان چه زمانی شد، گفت: فعلا ابلاغ رسمی و جدیدی از سوی سازمان لیگ به ما نرسیده است اما مطمئن باشید برگزاری بازی در تاریخ 9 فروردین خیلی سخت است چون تیم ملی 7 فروردین از کویت بازمی‌گردد و بازیکنان فقط فرصت ریکاوری دارند. با این شرایط درصد آسیب‌دیدگی بازیکنان بالا می‌رود. ما باید بازیکنان را درک کنیم و با توجه به هزینه‌هایی که برای آنها می‌کنیم در نگهداری آنها هم باید کوشا باشیم.

ماجدی در جواب به این پرسش که چه پیشنهادی برای سازمان لیگ دارند، عنوان کرد: در صحبتی که با سازمان لیگ داشتیم آنها می‌گفتند اگر تاریخ این مسابقه عوض شود برای به پایان بردن جام حذفی و لیگ برتر دو هفته زمان کم می‌آورند و پیشنهاد ما این بود که بازی نیمه نهایی و فینال جام حذفی بعد از بازی‌های تیم ملی و مقدماتی جام جهانی برگزار شود. ما نباید به دنبال این باشیم که صرفا تیمی به مرحله بعد صعود کند و در این حالت کیفیت‌مان از بین می‌رود.

سرپرست استقلال درباره حضور هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی،‌خاطرنشان کرد: ما خوشحال هستیم که هواداران تراکتورسازی شور و شوق دارند اما ما نباید از هواداران استفاده ابزاری کنیم و باید کاری کنیم که آنها با رغبت خود برای حمایت از تیم‌شان به ورزشگاه بیایند نه اینکه با استفاده از آنها درخواست‌های نامعقول داشته باشیم. من معتقدم اگر مسئولان تراکتورسازی بحث 50 درصد حضور در ورزشگاه آزادی را پیش نمی‌کشیدند، روز گذشته استرس کمتری در ورزشگاه آزادی حاکم بود. ما هم قبول داریم که باید به میهمان 10 درصد داده شود در جلسه هماهنگی که برای بازی رفت در تبریز داشتیم، من اصلا درصدی از مسئولان برگزار کننده نخواستم فقط گفتم هواداران استقلال پشت نیمکت خودمان نمی‌نشینند. اما قبول نکردند و ما هم به نظر‌شان احترام گذاشتیم و معتقدم در تهران هم همان 10 درصد به آنها داده می‌شد.
نام:
پست الکترونیک:
نظر/پیام: