کدخبر: 872 - تاریخ انتشار: ١٥ اسفند ١٣٩١، ٢٢:٣٧
یحیی گل‌محمدی :
تغییر زمان بازی سپاهان-استقلال کار درستی نیست

یحیی گل‌محمدی می‌گوید بازی کردن مقابل ذوب آهن در اصفهان سخت بود اما معتقد است بازیکنانش عملکرد خوبی در این بازی داشتند.

به گزارش فوتبال ایرانی ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر ذوب آهن و صعود به جمع چهار تیم نهایی جام حذفی اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم این بازی را ببریم. بازیکنان ما در سخت‌ترین شرایط بهترین عملکرد را از خود نشان دادند. می‌دانستیم که مقابل ذوب آهن چه می‌خواهیم. راه‌های نفوذ آن‌ها را بستیم. بازی کردن با ذوب آهن آن هم در اصفهان خیلی سخت است. اما بازیکنان ما خوب بودند و با دوندگی و تمرکز خوبی که داشتند راه‌های نفوذ حریف را بستند و توانستند از موقعیت‌ها هم به خوبی استفاده کنند. به آن‌ها خداقوت می‌گویم.

وی ادامه داد: هر دو تیم در طول بازی در صدد کسب موقعیت بودند. ما توانستیم از فرصتی که داشتیم استفاده کنیم، ضمن اینکه آن‌ها هم دو سه موقعیت خوب داشتند. بازی‌های جام حذفی بازی‌های استفاده از موقعیت‌هاست. باید از فرصتی که به دست می‌آید به بهترین شکل ممکن استفاده کرد که ما این کار را کردیم.

خبرنگاری از گل‌محمدی درباره اعتراض استقلال به تاریخ بازی با سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی پرسید که سرمربی پرسپولیس پاسخ داد: به هر حال برنامه فدراسیون مربوط به یکی دو ماه پیش بوده است و با توجه به بازی‌های تیم ملی و برنامه لیگ تنظیم شده است. فکر می‌کنم اگر بخواهیم این برنامه را تغییر دهیم درست نباشد. برای ما فرقی نمی‌کند خود این دو باشگاه باید با هم به توافق برسند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید مثل اینکه دوست داشتید بازی به وقت اضافه کشیده شود و چرا زودتر تعویض‌های هجومی خود را انجام ندادید، گفت: جای تعویض نبود. احساس نکردم که باید در ترکیب تیم تعویض انجام دهم. بازیکنان ما خوب بازی می‌کردند. ضمن اینکه این احتمال بود که بازی به وقت اضافه کشیده شود و می‌خواستیم به خوبی از بازیکنان استفاده کنیم. ممکن بود به خاطر مصدومیت به مشکل بربخوریم و دست‌مان در تعویض‌ها بسته شود، اما تعویض‌هایمان خوب و به موقع بود و بازیکنان تعویضی هم خوب کار کردند.

گل‌محمدی همچنین درباره سوال خبرنگاری که معتقد بود خط هافبک پرسپولیس پیش از آمدن محمد نوری عملکرد خوبی نداشت، گفت: شما کاملا اشتباه می‌کنید. باید قبول کنیم که بازی کردن مقابل هافبک‌های ذوب آهن سخت بود. من حرف شما را قبول ندارم. هافبک‌های ما موقعیت‌سازی کرده و عملکرد خوبی داشتند.

سرمربی پرسپولیس درباره ترکیب تیمش در بازی بعد گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. نمی‌توانم از الان برای بازی بعد ارنج بچینم. بعد از بازی با ذوب آهن 5 تمرین داریم که در آن تمرین‌ها مشخص می‌شود چه بازیکنانی در بازی بعد به میدان می‌روند. در خط هافبک ما زوج رضا حقیقی و میثم علیزاده خوب کار کرده و با آمدن محمد نوری هم خط هافبک و تیم‌مان جان تازه‌ای گرفت و خدا را شکر، نوری گل هم زد.

به گزارش فوتبال ایرانی و به نقل از ایسنا ، وی درباره سوال خبرنگاری که پیرامون اختلاف کریم انصاری فرد و محمد قاضی پرسید گفت: هیچ اختلافی در کار نبوده است. فکر می‌کنم اگر در بازی دقت می‌کردید متوجه می‌شدید که اختلافی بین بازیکنان ما وجود ندارد. مطمئن باشید اگر اختلافی داشتیم تیم‌مان اینقدر منسجم و رو به جلو حرکت نمی‌کرد.

نام:
پست الکترونیک:
نظر/پیام: